Üst bar özel içeriği

Güvenilir, insan odaklı hizmet...

CODE Gümrük Müşavirliği A.Ş. sektöründe 25 yıllık bir deneyimin bilgi çağı vizyonu ile sentezlendiği, tedarik zinciri sürecinin en önemli halkalarından birisi olan Gümrük Müşavirliği mesleğinin paydaşı olarak 2018 yılında Şişli’deki genel merkezinde kurulmuştur.

Kurum, tedarik zincirinde güvenilir, mevzuata hakim, müşterilerinin menfaat ve yasal yükümlülüklerini koruyan ve meslek erbapları arasında saygıdeğer bir paydaş olma mottosuyla çıktığı yolunda, Türkiye Cumhuriyeti Kanunları çerçevesinde hizmet vermektedir.

Sektörüne farklı bir bakış açısı getirmeyi hedefleyen CODE, bu kapsamda yaptığı uygulama ve yatırımlar hakkında kurumsal web sitesi, sosyal medya ve diğer yayın organlarından duyurular yapacaktır.

Sektörümüzün olmazsa olmazı Yasalara uygunluktan sonra İnsan Kaynağının yani Nitelikli Hizmet’in en önemli ikinci unsur olarak değerlendirilmesinin sebebi, mutlu ve adil çalışma ortamı sağlanmış İnsan Kaynağının Müşteri Memnuniyetinin en önemli motivasyonu olduğunu bilincinde bir organizasyon olmamızdır.

Code Gümrük Müşavirliği Hizmet

CODE, kendi tanımı ile, Gümrük Müşavirliği müessesesinin en önemli figürleri olan, Etik&Uyum, Nitelikli Hizmet ve Adil Rekabet parametrelerini hizmet piramidinin ana unsurları olarak belirlemiş, yapılanmasını bu doğrultuda tamamlamıştır.

Sayfa başına kaydırma butonu.