Üst bar özel içeriği

İthalat

Code Gümrük Müşavirliği İthalat

CODE Gümrük Müşavirliği A.Ş. olarak müşterilerimiz adına Türkiye’de işlem görecek olan ithalat yükleri, İthalat Departmanı bünyesinde görevlendirilen Müşteri Temsilcileri ile hazırlıkları yapılarak işlemleri tamamlanmaktadır.

Sektörel olarak en uygun hizmetin ve mevzuat çalışmasının uygulanabilmesi için İthalat Departman çalışanlarımız sektöre göre uzmanlaşmıştır.

İthalat, CODE’da eşya varışından önce evrakların incelenerek beyan sürecinin planlanması gerektiren bir dış ticaret işlemidir. Böylece eşya varışından sonra olası beklemeler ve ilave ön izin başvuruları süreçleri planlanmaktadır.

Tüm işlemlere ilişkin süreçlerin raporlarının tutulduğu, elektronik ortamda iş takip süreçlerinin online olarak paylaşıldığı CODE yazılımında, müşterilerin istediği elektronik adrese istediği saatte gönderim sağlanmaktadır. Yine müşteriler adına oluşturulan CODE web üzerinden tüm raporlara erişim sağlanmaktadır.

Prensibimiz, ithalat işlemlerinin CODE tarafından katma değer yaratılarak mevzuat çerçevesinde sonuçlandırılması ve tüm sürecin izlenebileceği bir mekanizmanın uygulanmasından ibarettir.

Sayfa başına kaydırma butonu.